Polityka prywatności

Kim jesteśmy

“Centrum Zdrowia Zakliczyn” ul. Tarnowska 9, 32-840 Zakliczyn

Administratorem Państwa danych osobowych, zgodnie z art. 4 pkt. 7 „RODO” jest Jerzy Woźniak, tel.:14 665 39 99, e-mail: Zakliczyn@tlen.pl

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych w Centrum Zdrowia w Zakliczynie:  ochrona.danych.kontakt@gmail.com

Adres naszej strony internetowej to: https://czzakliczyn.exone-web.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Ciasteczka

Podczas logowania tworzymy kilka ciasteczek potrzebnych do zapisu twoich informacji logowania oraz wybranych opcji ekranu. Ciasteczka logowania wygasają po dwóch dniach, a opcji ekranu po roku.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Nasz program analityczny oblicza jedynie ilość wejść na stronę oraz przeglądarki internetowe jakie zostały użyte podczas wyszukiwania naszej witryny.

Gdzie przesyłamy dane

Dane które otrzymujemy po Twoich odwiedzinach zostają jedynie dla nas i zostają zanonimizowane poprzez program analityczny.

Od jakich stron trzecich otrzymujemy dane

Nasza strona nie otrzymuje żadnych informacji od stron trzecich.

Przewiń do góry