Zrealizowane w 2017 r.

W naszym Zakładzie realizujemy szereg programów profilaktycznych dla Naszych pacjentów.  W 2017 roku realizowane są następujące “Centrum Zdrowia Zakliczyn” następujące programy:

  • Program badań densytometrycznych w kierunku osteoporozy zrealizowany 25 stycznia oraz 14 lipca b.r.

  • Program badań mammograficznych w naszym Ośrodku odbył się 22 czerwca ale już 4 września 2017 r. kolejny raz będzie możliwość przejścia bezpłatnych badań mammograficznych w tut. Ośrodku –  po więcej informacji zapraszamy tutaj.

  • Centrum Zdrowia Zakliczyn aktywnie włącza się oraz promuje bezpłatne badanie wzroku realizowane przy współpracy z Pracownią Optyczną “Nowe Binokle”  w dniu 26 czerwca oraz 11 sierpnia 2017 r.

  • Pacjentom którzy zadeklarowani są w naszym Zakładzie oraz znajdują się w kolejce oczekujących na zabiegi rehabilitacyjne w miesiącu październiku 2017 r. zabiegi zostaną udzielone bezpłatnie zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

  • Centrum Zdrowia Zakliczyn zaprasza na badania densytometryczne w kierunku Osteoporozy, próbki pobierane będą z kręgosłupa lędźwiowego lub z szyjki kości udowej. Badanie odbędzie się 30 listopada 2017 r. w siedzibie tut. Ośrodka między 12:00 a 14:00, koszt badania to 35 zł.

 

Przewiń do góry